Szybki kontakt: +48 660 16 29 19 , contact@fractalgroup.eu

O nas

FRACTAL GROUP

FRACTAL GROUP zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości w Polsce , Hiszpanii oraz Niemczech.

Nasze korzenie sięgają roku 2004 kiedy to rozpoczęliśmy współpracę z inwestorami zagranicznymi inwestującymi na polskim rynku nieruchomości.

Pierwszym sektorem w którym doradzaliśmy i pracowaliśmy na rzecz klientów był sektor nieruchomości mieszkaniowych, przez kilka następnych lat był to nasz główny obszar działalności . Wprowadziliśmy wielu zagranicznych inwestorów na polski rynek nieruchomości, głównie z Hiszpanii , Portugalii , Danii, Austrii oraz Irlandii.

Oferujemy osobom prywatnym, firmom i inwestorom instytucjonalnym możliwość inwestowania w nieruchomości na rynkach Polski, Niemiec i Hiszpanii, gdzie zapewniamy pełen wachlarz Naszych usług.

Zajmujemy się nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi i przemysłowymi.

Oferujemy wsparcie doradcze obejmujące cały proces inwestycyjny lub wybrane jego elementy. Zajmujemy się opracowaniem i implementacją strategii inwestycyjnej. Wyszukujemy cele inwestycyjne.

Zarządzamy procesem zakupu i sprzedaży nieruchomości. W imieniu inwestora zarządzamy projektem inwestycyjnym.

Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości. Specjalizujemy się w gruntach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową i usługową, kamienicach, hotelach, obiektach handlowych i usługowych.  • Z firmą Fractal Group na przestrzeni kilku lat zrealizowaliśmy szereg projektów inwestycyjnych. Współpraca była owocna i zawsze profesjonalna. Firma Fractal Group nadal zarządza inwestycjami naszej grupy.

    Francisco Machado - COINASA SL
  • Z firmą FRACTAL GROUP współpracujemy od 2008 roku. FRACTAL Group profesjonalnie zarządza portfelem inwestycyjnym spółki Campos y Rial Sociedad Anonima.

    Anselmo Palacios